Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miasto i Gmina Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja o zamieszczeniu w publicznie dostępnym wykazie danych o wniosku złożonym przez Krzysztofa Żygisa, zam. przy ul. Konopnickiej 36/3 w Szczecinie o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na: ,,Budowie systemu fotowoltaicznego Bienice, w skład którego będzie wchodziła elektrownia fotowoltaiczna o łącznej mocy do 5MW. W skład całego przedsięwzięcia wchodzą również instalacje elektryczne wraz z kontenerowymi stacjami TRAFO, skrzynki przyłączeniowe, linie kablowe i światłowodowe, maszty odgromowe, ogrodzenie modułowe, tymczasowe drogi dojazdowe i wewnętrzne oraz tymczasowe place montażowe/postojowe potrzebne do dowozu i instalacji i koniecznego jej wyposażenia. System fotowoltaiczny będzie montowany na konstrukcji wolnostojącej w układzie horyzontalnym, opierającym się na stalowych podporach wbijanych w podłoże, nie montowanych na konstrukcji betonowej. Inwestycja będzie zlokalizowana na działce o nr ewidencyjnym 365, jednostka ewidencyjna 321801_5, obręb Bienice, gmina Dobra, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie?.

Dobra, dnia 27.04.2022 r.

           

OŚiGW.6220.3.2022.AW

INFORMACJA
o zamieszczeniu w publicznie dostępnym wykazie

Stosownie do art. 21 ust 2 pkt. 9 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz   o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2021 r. poz. 2373 z późn.zm.), Burmistrz Dobrej, informuje, że:

- dnia  26.04.2022 r. wpłynął wniosek złożony przez  Krzysztofa Żygisa, zam. przy ul. Konopnickiej 36/3 w Szczecinie o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na: ,,Budowie systemu fotowoltaicznego Bienice, w skład którego będzie wchodziła elektrownia fotowoltaiczna o łącznej mocy do 5MW. W skład całego przedsięwzięcia wchodzą również instalacje elektryczne wraz
z kontenerowymi stacjami TRAFO, skrzynki przyłączeniowe, linie kablowe i światłowodowe, maszty odgromowe, ogrodzenie modułowe, tymczasowe drogi dojazdowe i wewnętrzne oraz tymczasowe place montażowe/postojowe potrzebne do dowozu i instalacji i koniecznego jej wyposażenia. System fotowoltaiczny będzie montowany na konstrukcji wolnostojącej w układzie horyzontalnym, opierającym się na stalowych podporach wbijanych w podłoże, nie montowanych na konstrukcji betonowej. Inwestycja będzie zlokalizowana na działce o nr ewidencyjnym 365, jednostka ewidencyjna 321801_5, obręb Bienice, gmina Dobra, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie”. 

            W związku z powyższym, strony postępowania mogą zapoznawać się ze złożonym wnioskiem, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy Urzędu, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 730 – 1530  pod nr telefonu 91/39 14 528, 729 055 531 lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: sekretariat@dobragmina.pl, celem ustalenia aktualnych możliwości oraz sposobu i miejsca złożenia uwag, wniosków lub udostępnienia stronie akt sprawy.

BURMISTRZ DOBREJ

KRZYSZTOF WRZESIEŃ

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Witkowska 27-04-2022 15:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Witkowska 27-04-2022
Ostatnia aktualizacja: Sebastian Kuran 31-05-2023 14:25