Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miasto i Gmina Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


w sprawie wyboru Przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobrej przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 1 1

w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Dobrej przyjeto (w. bezwzględna)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 1 2

w sprawie ustalenia ilości członków stałych Komisji Rady Miejskiej w Dobrej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie wyboru członków Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska wstrzymał się
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie wyboru członków Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz wstrzymał się

w sprawie wyboru członków Komisji Społecznej, Oświaty, Kultury i Sportu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie wyboru Przewodniczącego Komisji Społecznej, Oświaty, Kultury i Sportu przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski wstrzymał się
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie powołania Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut wstrzymał się
15 Roman Karaźniewicz za

w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Gminy Dobra przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Anna Wojciechowska za
2 Barbara Bieniek-Hatalska za
3 Janusz Górski za
4 Monika Gałka za
5 Wiesław Graczykowski za
6 Edward Stanisławczyk za
7 Sebastian Czapiewski za
8 Józef Kirejczyk za
9 Marlena Michalska za
10 Dariusz Piotrowski za
11 Tomasz Grenda za
12 Joanna Synowiec za
13 Przemysław Gromadzki za
14 Urszula Marut za
15 Roman Karaźniewicz za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: