Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miasto i Gmina Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Zarządzenie - Regulamin jarmark Doberski


REGULAMIN PORZĄDKOWY IMPREZY

VIII Jarmark Doberski

1          Impreza odbywa się w dniach 27.07.2007r. - 29.07.2007r.

1.1       Impreza rozpoczyna się o godz. 17:00 w dniu 27.07.2007r.

1.2       Publiczność ma wstęp na teren imprezy od godz. 17:00 w dniu 27.07.2007r i przebywać tam może do godz. 6:00 w dniu 29.07.2007r czyli zakończenia imprezy, a następnie powinna bez zbędnej zwłoki opuścić miejsce imprezy.

2.1       Osoby obecne na imprezie mają obowiązek zachowywać się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób obecnych na tej imprezie, a w szczególności przestrzegać regulamin imprezy.

2.2       Osobom obecnym na imprezie zabrania się w szczególności wnoszenia i posiadania w jej trakcie broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych i wyrobów pirotechnicznych oraz pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, w tym piwa w opakowaniach szklanych, środków odurzających lub substancji psychotropowych.

2.3       Organizator imprezy zastrzega sobie prawo przeglądania odzieży i bagażu osób wchodzących na imprezę, w przypadkach określonych przepisami prawa. Osoby, które odmawiają poddania się tej czynności nie będą wpuszczane na teren imprezy.

2.4       Organizator nie prowadzi depozytu przedmiotów, których wnoszenie i posiadanie w trakcie imprezy jest zabronione.

3.1       Dozwolone jest spożywanie napojów alkoholowych jedynie w opakowaniach plastikowych.

3.2       Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczania na imprezę osób nietrzeźwych lub będących pod wpływem alkoholu i/lub innych środków odurzających lub substancji psychotropowych.

4.1       Psy mogą być wprowadzane na teren imprezy wyłącznie w kagańcu i prowadzone na smyczy.

4.2       Psy nie mogą załatwiać potrzeb fizjologicznych na terenie, na którym przebywa publiczność lub inni uczestnicy imprezy.

4.3       Inne małe zwierzęta mogą być wnoszone na teren imprezy pod warunkiem umieszczenia ich w przystosowanych do tego celu klatkach, koszach i temu podobnych.

5.1       Zabrania się niszczenia trawników, tablic informacyjnych, ławek, koszy na śmieci oraz wszelkich innych obiektów i mienia, a także samowolnego przemieszczania urządzeń i mienia znajdującego się na terenie imprezy oraz wzniecania ognia, używania wyrazów i wyrażeń niecenzuralnych i wznoszenia okrzyków prowokujących lub nawołujących do zakłócenia porządku i bezpieczeństwa, mogących stanowić zarzewie konfliktu, obscenicznych, obraźliwych lub poniżających inne osoby z uwagi na ich płeć, rasę, wyznanie, wiek, przekonania lub z jakiegokolwiek innego powodu.

6.1       Osoby znajdujące się na imprezie, które dopuszczać się będą zakłócenia porządku i stwarzać zagrożenie dla innych uczestników imprezy, naruszać dobre obyczaje lub które wniosą wbrew zakazowi przedmioty zakazane, albo też będą spożywać lub zażywać substancje lub wyroby, o których mowa w pkt. 2.2 niniejszego regulaminu, albo nie będą przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu będą usunięte z imprezy.

6.2       Osoby, o których mowa w pkt. 1, jeżeli zachowaniem swoim wyczerpią znamiona czynu zabronionego, ponoszą konsekwencje przewidziane przepisami prawa.

7.1       Publiczność ma dostęp do poszczególnych stref wydzielonych na terenie imprezy, zgodnie z zasadami określonymi przez organizatora.

7.2       Pojazdy mogą poruszać się po drogach dojazdowych i parkować na terenie imprezy jedynie w miejscach do tego wyznaczonych, zgodnie z zasadami ustalonymi przez organizatora.

8.1       Organizatorzy, wykonując postanowienia niniejszego regulaminu, działają poprzez pracowników ochrony koncesjonowanej firmy, stanowiących służbę porządkową organizatora imprezy, której powierzone zostaną obowiązki zapewnienia bezpieczeństwa i porządku podczas imprezy.

9.1       Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy wyłącznie do organizatora.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Dawid Arkadiusz Mitłosz 29-08-2007 14:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-06-2007
Ostatnia aktualizacja: - 29-08-2007 14:20