Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miasto i Gmina Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Unieważnienie zapytania ofertowego

Dobra, dn. 09.08.2016 r.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej
ul. Rynek 1
72-210 Dobra

UNIEWAŻNIENIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej, ul. Rynek 1, 72-210 Dobra, unieważnia zapytanie ofertowe z dnia 02.08.2016 r. dotyczące wykonania „Wykonania usługi dożywiania dzieci w szkołach i oddziałach przedszkolnych z gminy Dobra  w okresie od 02.09.2016 r. do 22.12.2016 r.

 

UZASADNIENIE

W związku ze złożonymi zapytaniami dotyczącymi przedmiotu zamówienia oraz brakiem możliwości odniesienia się do części zapytań w zakresie możliwości udostępnienia pomieszczeń w poszczególnych placówkach oświatowych z dostępem do wody, w których istniałaby możliwość zainstalowania zmywarki do naczyń oraz błędów formalnych w zapytaniu ofertowym, m.in. związanych z terminem składania ofert oraz ustalenia kryteriów oceny ofert, Zamawiający uznał, że oferenci mogą błędnie oszacować wartość zamówienia a zapisy w zapytaniu ofertowym uniemożliwiają w jednoznaczny sposób na ocenę ofert.

W związku z powyższym, w celu zachowania konkurencyjności i zapewnienia jednakowej oceny ofert przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione.

Wykonawcy, którzy złożyli odpowiedź na ww. zapytanie ofertowe bądź wysłali zapytania do treści zapytania ofertowego zostaną poinformowani o unieważnieniu drogą mailową.

Powtórne zapytanie ofertowe na ww. zamówienie wraz ze zmianami w opisie przedmiotu zamówienia zostanie zamieszczone na stronie internetowej www.bip.dobragmina.com.pl w późniejszym terminie.

Kierownik
Ośrodka Pomocy Społecznej
Małgorzata Kłos

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Sebastian Kuran 09-08-2016 12:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sebastian Kuran 09-08-2016
Ostatnia aktualizacja: - 09-08-2016 12:15