Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miasto i Gmina Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wniosek o przyznanie lokalu mieszkalnego

Na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Dobrej Nr IV/28/2003 z dnia 30 stycznia 2003 r. przydział lokalu komunalnego może zostać przyznany tym osobom, które złożyły wnioski o przydział lokalu komunalnego przed 30 września każdego roku. Osoby składające tego typu wniosek są zobowiązane do złożenia wniosku wraz z niezbędnymi zaświadczeniami:

  • dane o dochodach wnioskodawcy i członków gospodarstwa domowego – potwierdzone odpowiednimi zaświadczeniami,
  • w przypadku, gdy wnioskodawca zamieszkuje w lokalu komunalnym, pozostającym w mieszkaniowym zasobie gminy Dobra, należy przedłożyć dokument o warunkach mieszkaniowych, potwierdzonych przez kierownika Administracji Mienia Komunalnego
    w Dobrej.

Zgodnie z §20, ust. 1 przytaczanej Uchwały, osoby, których wnioski zostały zweryfikowane pozytywnie, umieszcza się w projektach list. Projekty list sporządza się do 30 października każdego roku. Listy osób uprawnionych do otrzymania lokalu mieszkalnego zostaną wprowadzone w formie zarządzenia Burmistrza w terminie do 30 grudnia każdego roku na rok następny. O kolejności umieszczenia na liście osób uprawnionych do otrzymania lokalu mieszkalnego decyduje ilość punktów uzyskanych w oparciu o zasady ich przyznawania. W przypadku uzyskania równej ilości punktów, o kolejności umieszczenia na liście osób uprawnionych do otrzymania mieszkania, decyduje data złożenia wniosku.

Wskazanie wolnego lokalu otrzymają osoby kolejno umieszczone na liście, przy uwzględnieniu powierzchni mieszkalnej i wielkości rodziny.

Wniosek o przyznanie lokalu komunalnego można pobrać w Urzędzie Miejskim w Dobrej, pok. nr 14 , od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Administrator 24-11-2015 10:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Sebastian Kuran 24-11-2015
Ostatnia aktualizacja: Administrator 24-11-2015 12:52